Ogłoszenia parafialne

Dziękuję Mieszkańcom Lędyczka za obecność, wspólną modlitwę podczas Mszy św. z rodzinami i za rodziny, jak również za ofiarność. Serdeczne Bóg zapłać!

Dziękuję za wspólne kolędowanie w Prusinowie za przyjęcie Katarzyny i Michaliny, które poprowadziły nasz wspólny koncert dla Nowonarodzonego Dziecięcia.

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Teresa Podgórska, Wentowska Helena, Stefanik Beata.

Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: Bogdan Franczak, Emilia Wrószczak… Wieczny odpoczynek…

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów