Ogłoszenia parafialne

Kto uwierzy w Jezusa przyjmie Jego Ducha, ten należy do Niego. Kto zaś nie ma Ducha Chrystusa, ten do Niego nie należy. Wierzący nie ma wspólnoty z niewierzącym.

Msze święte w najbliższym tygodniu będą odprawiane o godz. 8.00. W poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. w porządku niedzielnym, podczas każdej poświęcenie wianków.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa Niedzielnego a w nim…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknego tygodnia.

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Teresa Podgórska, Wentowska Helena, Stefanik Beata.

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek