Ogłoszenia parafialne

Umiejętność niezatrzymywania się na Bożych darach umożliwia stałą gotowość do podążania za Bogiem i dialogowania z Nim.

W poniedziałek zapraszam kandydatów do bierzmowania na godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie w salce.

W wtorek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w sobotę o godz. 7.30 – serdecznie zapraszam.

W piątek po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. brata Alberta, a po Mszy św. zbiórka ministrantów.

Dziękuję wszystkich uczestnikom wczorajszych zawodów wędkarskich. Szczególne podziękowania kieruję w stronę p. Arka za organizację oraz Oli i Szymonowi za udostepnienie Przystani nad Debrzynką! Gratuluję zwycięzcy!

Dzisiaj po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na Stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – z naszej parafii również mamy stypendystów. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!

Z tyłu na stoliku są już wyłożone karty wypominkowe; wypełnione możemy składać na tacę lub w zakrystii.

Można zamawiać już intencje Mszy św. na rok 2022.

Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego…

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to utrzymać parafię. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Kołtun Katarzyna, Kowalczyk Barbara, Apryas Małgorzata.

Prusionowo – dzwon!

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów