Ogłoszenia parafialne

Idąc za Jezusem, naśladując Go, będziemy tak jak On śledzeni, szykanowani, prześladowani, odrzucani. Wierzący w Pana, bez względu na cenę kierują się prawdą, która jest w Nim i nie oglądają się na ludzi i to co mówią.

Prace parafialne:

Wykonano przegląd gaśnic we wszystkich kościołach.

Różaniec w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., we wtorek zapraszam szczególnie naszą parafialną Caritas, po Mszy św. spotkanie w „Tomaszówce”.

Dzisiaj w kościołach naszej ojczyzny odbywa się liczenie wiernych.

Z tyłu kościoła wyłożone są karty wypominkowe – możemy wpisywać imiona swoich zmarłych i składać na tacę.

Dziękuję wszystkich organizatorom i uczestnikom 3 Zawodów o Puchar Proboszcza. Gratuluję Zwycięzcy.

Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego.

Sakrament pokuty w dni powszednie przed nabożeństwem różańcowym. W niedzielę na filiach po Mszach świętych.

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to utrzymać parafię. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Grażyna Wolińska, Renata Dzioba, Anna Blajchert.

ks. Sebastian Kowal – proboszczna

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek