Ogłoszenia parafialne

To, co Bóg przygotował tym, którzy Go miłują, przewyższa nieskończenie wszelkie nasze rozumienie i wyobrażenie.

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w czytanie 1 Listu św. Pawła do Koryntian.

Dziękuję Paniom i Panom za troskę o naszą rabatę kwiatową przed kościołem.

Dziękuję wszystkim za piątkowe spotkanie: św. Otton a parafia w Lędyczku, za przygotowanie sali i ucztę dla podniebienia.

Dziękuję za zebrane ofiary na prąd i ubezpieczenie.

Bierzmowanie w tym roku naszej młodzieży odbędzie się 17 maja o godz. 18.00 w parafii NMP Królowej Polski w Jastrowiu.

W czwartek nie będzie Mszy św., a kancelaria parafialna będzie zamknięta – obywa się dekanalne spotkanie dla katechetów.

W najbliższą niedzielę – nałożenie krzyży kandydatom do bierzmowania – godz. 10.45 Lędyczek.

22 czerwca organizujemy pielgrzymkę Świętych Gór naszej diecezji: Koszalin – Seminarium – Góra Chełmska – Polanów – Góra Polanowska. Koszt 120 zł. Serdecznie zapraszam.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa Niedzielnego a w nim…

W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Szyszka Krystyna, Zinkowska Maria, Maria Heciak.

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

„darowizna na cele kultu religijnego”